Strona głównaO nasO biorezonansieRzuć PalenieInne TerapieKontakt / Dojazd
Gabinet Biorezonansu
Kraków - Nowa Huta
Rzuć Palenie

SKUTECZNA TERAPIA ANTYNIKOTYNOWA

Przeprowadzamy jedną z najpopularniejszych i najskuteczniejszych terapii zwalczania głodu nikotynowego przy użyciu renomowanego aparatu typu BICOM. Metoda ta została wypróbowana przez tysiące zadowolonych pacjentów, niezależnie od stażu palenia i ilosc wypalanych dziennie papierosów!

Metoda jest całkowicie bezpieczna, bezinwazyjna i bezbolesna.

Zabieg trwa około 20 minut. Od palacza pobierana jest próbka w postaci wypalonego wcześniej papierosa, która umieszczona w elektrodzie kubkowej, z której urządzenie odczuje częstotliwość fali, która następnie w postaci odwróconej zostaje podana pacjentowi.


W około 90% przypadków wystarcza tylko jeden zabieg!
Metoda biorezonansu skierowana jest przeciwko fizjologicznej części nałogu. Za pomocą odwróconej częstotliwosci w naszym organizmie wygłuszona zostaje informacja o zapotrzebowaniu na nikotynę. Jednocześnie zostaje on poddany głębokiej detoksykacji.
Skutkuje to brakiem fizycznych objawów odstawienia tytoniu. Głód nikotynowy powinien ustąpić w przeciągu 2-12 godzin po zabiegu.

Od tego momentu rozpoczyna się walka z częśćia psychiczną nałogu, w której kluczowym elementem jest dobrege nastawienie oraz samozaparcie do rzucenia nałogu. Brak tych czynników skutecznie uniemożliwia jakąkolwiek formę terapii.
  Po skończonej terapii:

• pozbywamy się papierosów, aby nie sięgnąc po nie odruchowo
• przez 12 godzin nie pijemy kawy i alkoholu, natomiast wypijamy min. 1,5 litra wody mineralnej niegazowanej
• ponieważ organizm oczyszcza się z toksyn w pierwszych dniach po terapii może pojawic sie uczucie suchości w gardle, metaliczny posmak, wzmożona potliwośc, sennośc lub nasilony kaszel


cena zabiegu: 100zł
 

JEDNA PACZKA PAPIEROSÓW DZIENNIE ≈ 3632 zł/rok


Zapraszamy do telefonicznej rejerstracji
nr tel. 503-94-11-14

 


 
Biomedic