Strona głównaO nasO biorezonansieRzuć PalenieInne TerapieKontakt / Dojazd
Gabinet Biorezonansu
Kraków - Nowa Huta
O biorezonansie

Podstawy terapii biorezonansowej

W organizmie ludzkim i wokkół niego istnieją drgania elektromagnetyczne. Tkanki, narządy i poszczególne komórki posiadają swój własny zakres częstotliwości drgań - całościowo tworzą tzw. spektrum drgań organizmu. Drgania te sterują procesami chemicznymi, regeneracyjnymi, wytwarzania hormonów oraz przemian materii.

Oprócz drgań fizjologicznych wystepują także u każdego człowieka drgania patologiczne, które wywoływane są m.in: zatrucia toksynami, zranienia, infekcje, nie wyleczone choroby, uszkodzenia jątrogenne. Zakłucając podstawowe drgania organizmu zakłucają równiez prawidłowe jego funkcjonowanie.
Suma drgań naturalnych organizmu oraz drgań patologicznych określana jest jako drgania własne pacjęta.

Drgania te za pomocą specjalistycznej aparatury mogą zostać odczytane z powierzchni ciała pacjenta, a nastepnie przetworzone za pomocą nowoczesnej techniki w drgania terapeutyczne (odwrócone w fazie, zgodne w długości). Zostają on doprowadzone do organizmu pacjenta za pomoca elektrod co pozwala na wygaszeniu częstotliwości patologicznych i przywrócenie optymalnej pracy organizmu.

Po poprawie stanu biomagnetycznego organizmu następuje szybko poprawa procesów biochemicznych zmierzająca ku ich normalizacji.

 

Zalety:

• bezinwazyjna
• bezboleesna
• bezpieczna


Głównym celem terapii biorezonansowej jest aktywowanie własnych sił regeneracyjnych organizmu i uwolnienie ciała od zaburzających, patologicznych wpływów w takim stopniu jaki jest konieczny do wyleczenia, wyzdrowienia.

 


 
Biomedic